Сяюча шкіра: поради для сяючого тону обличчя
Чи не кожен з нас мріє про здорову, з рівним тоном, сяючу шкіру. У світі косметології є так багато протоколів для досягнення саме ефекту “glow”. Адже шкіра, що має природне сяяння та рівний тон, асоціюється зі здоров’ям та чистотою. Ідеально-універсального рецепта по догляду за шкірою не існує, оскільки це робота не тільки косметики, а й вашого способу життя: яку кількість води на добу ви споживаєте, чи займаєтесь спортом, чи достатньо в раціоні клітковини, зокрема зелені та овочів тощо.
Але є універсальні та базові поради, які спрацюють для кожного. Якщо їх дотримуватись регулярно, то з великою ймовірністю ви досягнете цього бажаного ефекту здорового блиску.
Очищення
Очищайте свою шкіру якісно.
Вечір: гідрофільний засіб/міцелярна вода+молочко/пінка/гель підібрані відповідно до вашого типу шкіри.
Ранок: молочко/пінка/гель підібрані відповідно до вашого типу шкіри.
Ексфоліація
Ексфоліація є одним з найважливіших етапів по догляду за шкірою обличчя та тіла. Адже шкіра має певний цикл оновлення, який сягає до 25 днів. За цей період клітини проходять процес поділу та відшаровують старіші клітини, що вже ороговіли.
Для цього етапу можна обрати пілінг-скатку, яка здійснює відлущення на поверхні шкіри, миттєво надаючи відчуття гладкої, рівномірної текстури шкіри; або можна обрати засоби з кислотами в складі такими, як: мигдалева, глікоєва, молочна кислоти. Ефект від кислот не такий миттєвий. Їх рекомендується використовувати ввечері, щоб уникнути впливу сонячних променів на шкіру. Втім, вже наступного ранку, після застосування кислот, шкіра виглядає вражаюче: тон стає рівнішим, а шкіра більш пружна та сяюча.
Антиоксиданти
Коли чуєш про антиоксиданти, відразу на думку спадає Вітамін С. І це абсолютно правильний і улюблений антиоксидант всіх прихильників сяючої шкіри. Ідея антиоксидантів у догляді за шкірою полягає в тому, щоб нейтралізувати вільні радикали до того, як вони встигнуть спричинити пошкодження клітин у тканинах. Вони не тільки допомагають захистити шкіру, але також можуть допомогти з дрібними лініями, зморшками і деякі з них — з пігментацією. Окрім славнозвісного вітаміну С до антиоксидантів належать ніацинамід, вітамін Е, коензим Q10, ресвератрол, альфа-ліпоєва кислота та інші. Всі ці інгредієнти дають чудові результати в довгостроковій перспективі, але якщо вам потрібен результат “тут і зараз” — обирайте вітамін С, все ж таки він король з надання сяйва та рівного тону шкірі.
Сонцезахисний крем
Використання сонцезахисного крему цілий рік, незалежно від пори року є інвестицією в молодість вашої шкіри. Тривале перебування на сонці може призвести до тьмяності, появи темних плям, зморшок, а в деяких випадках навіть до раку. Ультрафіолетові промені мають здатність впливати на текстуру шкіри і можуть призвести до зневоднення та тьмяності. Тому, загальною рекомендацією є підібрати окремий сонцезахисний крем зі зволожуючими компонентами в складі, щоб мінімізувати ранкову рутину і використання сонцезахисту стало в задоволення, а не обтяжливим зобов'язанням.
Додатковий догляд
Якщо виконувати б'юті-рутину для вас в задоволення, то можна додати додаткові етапи у догляд. Наприклад, маски для сяючої шкіри обличчя. Вони можуть бути з вмістом вітаміну С, кислот, глини. Маски, які поліпшать стан шкіри в моменті, дадуть додаткові 15-20 хв часу для себе, яких інколи так не вистачає. Такі варіанти можна переглянути у наступній статті “Швидкі та ефективні маски для обличчя, щоб виглядати як з червоної доріжки”.
І ще один лайфхак: рекомендуємо мати в сумочці тонер-спрей для зволоження обличчя та сяючої шкіри. Впродовж дня можна скористатись спреєм задля додаткового зволоження та запобігання дегідрації шкіри. Він також надасть приємного, свіжого вигляду макіяжу та вигляду шкіри загалом.
Пам’ятайте, що регулярність — це запорука успіху та наближення до цілі мати ідеальну шкіру!