Окислювач для волосся

Сортувати:

Відображається 0-1 з 1 результатів


Окислювач для волосся для освітлення

Окислювачі для волосся — це правильно концентрований перекис водню, який входить до складу всіх барвників. Вони впливають на природну пігментацію пасм, освітлюючи їх та повністю змінюючи колір.

Окислювачі для волосся використовуються в процесі видалення натуральних барвників із структури пасм. За допомогою сучасних освітлювачів та оксидантів можна повністю змінити колір зачіски. Однак професіонали рекомендують не проводити такі процедури дуже часто, оскільки засоби для освітлення можуть послабити локони. Важливо пам'ятати про розумний підхід до окислення та набувати лише продукції відомих виробників. Підшукуючи де купити окислювач для волосся, варто вибрати надійних продавців, таких як інтернет-магазин Sisters.

Фарбові мультимолекулярні комбінації

Окислювачі для фарб відповідають за зміну кольору локонів на світліший відтінок. Вони ефективно впливають на природну пігментацію пасм, освітлюючи їх і дозволяючи досягти певних результатів при фарбуванні. Оксиди використовуються при професійному фарбуванні та освітленні мелірованих зачісок.

Щоб фарбування стало можливим, потрібний відповідний крем-окислювач для волосся. Спеціально складені безбарвні сполуки, що містяться у фарбі для пасм, реагують один з одним після додавання оксиду.

Вибір правильної концентрації окислювача для фарб надзвичайно важливий і впливає не тільки на процес фарбування, а й на результати. Якщо насиченість перекису водню підібрана неправильно, досягнуті результати можуть відрізнятися від очікуваних. Окислювачі для волосся з різним вмістом перекису діють по-різному:

  • 3% — змінить колір на один тон;
  • 6% — змінить колір на один-два тони;
  • 9% — змінить колір на три тони;
  • 12 % — змінить колір на чотири відтінки та більше (залежно від використовуваного косметичного засобу).

Якщо купити надто сильний крем-окислювач, блонд може пожовтіти. Це поширений випадок із темними і вже забарвленими пасмами. З іншого боку, якщо вода, що окислює, занадто слабка, замість однорідного кольору на пасмах будуть помітні плями. Крім того, фарба може швидше вимитися, і локони втратить колір. Надто слабкий оксид стане перешкодою у спробах зафарбувати сивину.

Окислювач та напівперманентний барвник

Окислюючий препарат слід додавати також у напівперманентні фарби. Тут діють інші правила та рекомендації:

  • щоб змінити відтінок на темніший, вибирайте 1,4—1,9 %;
  • для отримання більш світлого відтінку знадобиться концентрація 2,7—4 %;
  • для спеціальних відтінків використовуйте продукт, що містить у складі 4—5 % перекису водню.

Пропонуємо безпечно та вигідно купити окислювач фарби для волосся в інтернет-магазині Sisters. У каталозі сайту представлені лише якісні брендові оксиданти для знебарвлення пасм.

Зазвичай виробники вказують на оптимальне співвідношення фарби та оксиду в анотації до барвників, але є деякі загальні рекомендації. Зазвичай для фарбування використовують співвідношення 1:1 (однакова кількість фарби і окислювача). У разі освітлення в барвник додають більше оксиду, ніж барвника (у співвідношенні 1 : 2).

Ціни на оксиди волосся можуть значно відрізнятися залежно від концентрації препарату, а також від бренду-виробника. Інтернет-магазин Sisters пропонує доступні ціни, щоб купити найкращі окислювачі для волосся.

Sisters