Косметика
Автор: Віка Нагорна У сучасному світі, де тренди змінюються зі швидкістю світла, а ринок популярної косметики переповнений новими пропозиціями, вибір засобу для себе стає справжнім викликом. 2025 р...
Тонери та тоніки для обличчя
Був тестер цього тонера. Із плюсів - шкіра одразу після нього була супер гладенька. Але тонер доволі сильний, аж 6% гликолевої кислоти, комусь може викликати подразнення. В мене трохи обличчя підпікало, через хвилину пройшло. Але швидше за все цей тонер краще для жирної шкіри, в мене комбінована схильна до сухості
Міст для обличчя
Дуже дуже дуже класний міст! Легесенька водичка, але освіжає і зволожує ну дуже добре Єдине що, розпилювач мені не супер зручний. Треба прямо доволі багато пшикати, щоб достатня кількість засобу отримати. Але то мелочі Замовила собі тревел версію, буду брати у відпустку
Тонери та тоніки для обличчя
Дуже класний тонер! Користуюсь ним всього пару тижнів, але вже можу сказати що це топ! Після нього навіть не хочеться наносити крем, настільки він зволожуючий, хоча текстура майже як водичка.
Тонери та тоніки для обличчя
Цей тонер — моє перше знайомство з брендом dear, Klairs, і це просто вау! Придбала його за рекомендацією дерматолога й тепер прекрасно розумію, чому вона його порадила. Для зволоження достатньо буквально кількох крапель — тонер легко розподіляється, дуже комфортно відчувається на шкірі та залишає красиве природне сяйво. І найголовніше для мене — жодної липкості після використання. Окремо приємно здивувало, що в SISTERS ціна виявилась навіть вигіднішою, ніж замовляти засіб напряму з Кореї 💛
Тонери та тоніки для обличчя
Комфортний у використанні. Не липне, не подразнює, не пече . Дуже економний у використанні, на довго вистачає. Перший раз купила з помпою, а всі наступні рефіл. Рекомендую робити саме так, оскільки помпа якісна і довго служить. Маю комбінований тип шкіри, то тонер підійшов ідеально. Після використання шкіра ніжна і має здорове сяйво.
Тонери та тоніки для обличчя
Мені дивно, що цей засіб не має відгуків, адже його дія, як і склад дуже вдалі. Моя шкіра комбінована, чутлива та схильна до утоворення закритих комедонів в зоні підборіддя. Використовую вранці та ввечері щоденно після вмивання, іноді можу нашаровувати. Дозатор звичайний, нічого особливого, розподілення непогане, рівномірне. Не скажу, що дрібне, але достатньо приємне. Аромат легкий, косметичний. Мені подобається, як міст працює на шкірі, ніби огортаючи її. Шкіра після нього ніби шовк, дуже ніжна та підготовлена до наступного етапу. Вбирається швидко, не конфліктний з іншими моїми засобами. Мені подобається, що це не просто водичка на зволоження. Засіб гарно заспокоював шкіру після пілінгів, косметичних процедур чи кислот - завжди стабільний результат та помітна дія на зволоження шкіри та робота з барʼєром. Ціна доступна, дія дуже навіть хороша; я б повторила засіб однозначно. ❤️
Лосьйони для обличчя
Лосьйон глибоко зволожує, легка текстура, швидко поглинається. Не комедогенний, дуже добре підійшов чутливій,проблемній шкірі, заспокоює після засобів з кислотами.
Тонери та тоніки для обличчя
Раніше не звертала уваги на формат ретнолу у тонері,а дарма)) На ділі, ця коняшка виявилась дууууже комфортною та достатньо ЕФЕККТИВНОЮ, Жирній шкірі, яку все обтяжує і на якій погано поглинаютъся продукт цей варіант зайде на ура. Ще й розхід мінімальний. По дії, з помітних- це себорегуляція, робота з пружністю і загальним тоном шкіри.
Тонер-пади
А мене комбінована шкіра з пігментними плямами, і ці диски мені дуже допомогли. Вони дуже економні. одного ватного тампона вистачає на обличчя, шию та декольте. Я в повному захваті! Після тижня щоденного використання шкіра помітно світлішає. Зволожена та сяюча.Продукт багатий на сироватку, тому диски повністю просочені. Завдяки герметичній упаковці, що закривається, вони не висихають.Більше жодних темних кіл, знебарвлення чи чорних цяток. Я знайшла продукт, який можу щиро рекомендувати.
Тонери та тоніки для обличчя
Дуже шкода, що на даний тонер немає відгуків,адже це скарб в бюджетному сегменті! (Тим патче зі знижкою) Почнемо зі складу, 3% транексамової кислоти,глутатіон,глюконолактон,вітамін С,пантенол,бетаїн,алантоїн,гіалуронова кислота та рослинні екстракти-який шикарний перелік компонентів, навіть у деяких «люксових» тонерах бідніший склад! Я використовую його другий місяць щодня зранку після вмивання, і ось такі зміни вже помітила: тон шкіри вирівнявся, обличчя стало сяюче, почервоніння,які були-пройшли. Шкіра наповнена та зволожена. Після тонера я не наношу сироватку, а приступаю до макіяжу. Тональний засіб чудово лягає на даний тонер. Шкіра наче підсвічена зсередини, як наливне яблуко. Підійде усім типам шкіри, як жирній, так і сухій. Чутливій,віковій-також підійде. А якщо у вас наявна пігментація-то цей тонер ІДЕАЛЬНО доповнить вашу рутину. 200 мл за 477грн! Дівчата, раджу брати одразу з 2 баночки(якщо не більше).
Міст для обличчя
Я повертаюсь до цього продукту знову і в черговий раз він мені шалено подобається. ❣️ Він дуже наповнює шкіру обличчя та зволожує її. Розхід в мене великий, адже користується і чоловік також ним. Саме за рахунок дозатору (поки найкращий, який зустрічався в містах) він такий зручний, що дозволяє наносити продукт безпосередньо на обличчя без контакту з руками, що є максимально гігієнічно. Його поки немає в наявності, тому змушена була обрати інший, але дуже чекаю, коли знову зможу повернутись до нього. Моя комбінована шкіра дуже добре реагує на цей міст, чудово вбирає його та залишає класний сатиновий фініш здорового обличчя. ❤️ Мкксимальний комфорт - ось так я б описала продукт. А пептиди в і так багатому складі - немов вишенька на торті.
Міст для обличчя
Текстура рідкого кремчику, розпилення дрібнесеньке, невагоме, аромат відсутній. Дуже гарно зволожує, заспокоює та відновлює шкіру. Для жирної шкіри з розацеа — це дуже вдалий продукт, який зменшує чутливість та покращує стан шкіри, поновлюючи барʼєр. У періоди погіршення стану шкіри використовую його і зранку, і ввечері, та ще й протягом дня можу нанести. Коли ж шкіра спокійна, то наношу лише увечері під крем. Цього достатньо, аби шкіра обличчя залишалася здоровою. Влітку зранку наношу під спф тільки цей міст і шкіра не переобтяжена, але добре зволожена. Якщо вам треба невагоме відновлення, зволоження і захист шкіри, то це чудовий засіб.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів