Пилинг-диски с BHA и PHA кислотами NEEDLY Daily Toner Pad 60 шт
Бесплатная доставка на сумму от 2000 UAH
Безопасная и быстрая оплата картой на сайте
Только сертифицированная продукция от официальных партнеров
Персональная система бонусов, лояльности и скидок
Ці пілінг-диски — чудовий варіант для тих, хто хоче делікатне, але ефективне очищення. У складі — кислоти в оптимальній концентрації, тож немає жодного дискомфорту. Після використання шкіра стала більш сяючою, вирівнявся мікрорельєф, зменшились чорні точки. Підходять навіть для чутливої шкіри.
Хороші пади, я б не сказала що вони здійснюють якусь помітну ексфоліацію, але вони дійсно дуже делікатні, гарно зволожують, я їх люблю за те, що зранку обличчя заспокоєне і має дуже рівний тон, ніби вже наніс якийсь легкий BB. Самі пади великі, добре просочені, вистачає протерти не тільки обличчя, а і шию, з одніє сторони вони такі типу шліфуючі, з пухирцями (видно на фото), з іншої сторони просто гладенькі.
Серед падів з не дуже високим вмістом кислот, такі щоб підходили на кожен день ці на мою думку найкращі) Зручне пакування, справді великий розмір падів, гарно просочені, не мають віддушок неприємних. Для шкіри схильної до висипань гарна щоденна підтримка.