НЕТ ТОВАРОВ В КОРЗИНЕ.
Отображается 0-8 с 8 результатов
Вперше вирішила спробувати ампули для волосся і зупинилась на цих. Зрозуміла, що найкращий ефект буде, якщо пройти курс ? але і від одного використання видно ефект. Лиш нанесла на вологе волосся, як воно вмить розгладилось (прикріплю фото), це дуже класний ефект) аромат концентрований при нанесенні, але коли змиваєш засіб - невідчутний.
Дуже класна сироватка! Для мого тонкого пористого волосся підійшла дуже добре! Чудово згладжує, зволожує, відновлює сухі кінчики! Після її використання волосся розсипчасте, дуже м'яке, не обтяжене, має приємний аромат, ідеально зволожене!
Хороша ампулка, гарно зволожує. Але мені замало ефекту. Можливо я її ще не розпробувала, але на моєму блонді пористому і сухому дає просто гарне зволоження)
Дуже якісна маска для захисту кольору та реконструкції волосся. Постійно користуюся
Дуже хороший засіб для пошкодженого волосся, використовувала раз в 5 миттів. Структура значно покращилась, стала міцніша, дуже гарне сяяння з‘явилось і напитаність волосся))
Дуже класна маска. Колись спробувала в салоні і волосся після неї просто вау, мʼяке і наповнене. Найкращий ефект - накопичувальний, тобто після декількох використань. Рекомендую
Я купила цю маску, тому що це було для фарбованого волосся, але ефекту захисту кольору не отримала скоріше напаки (читайте коментар під шампунем цієї серії).насправді розчарована. Просто ніякої користі немає. Крім того, він надає моєму тонкому волоссю відчуття «важкості» як «жирність».Вважаю що такий відгук повинен бути тут бо якщо б прочитала такий відгук для тонкого волосся то б обрала іншу позицію добре в магазині є варіанти для фарбованого і тонкого типу.
Понедельник-пятница: с 10:00 до 19:00
Суббота-воскресенье: с 11:00 до 18:00
Загружайте мобильное приложение
Sisters