Сироватка з ретинолом Чутлива шкіра обличчя Instytutum
Сироватка з ретинолом
Як для продвинутого користувача ретинолу скажу, що це найкращий ретинол. Комфортний, добре лягає, дієвий. Щодних подразнень, можу навіть кремом не закривати, оскільки він доволі плотний. Після осені моя шкіра знову до нього «звикала», але після адаптації користуюся кожний вечір. Вже друга пляшечка. Такої сяючої, «дзеркальної» шкіри не було в мене давно, тож засіб можу радити жирній шкірі з висипаннями та комедонами.
Сироватка з ретинолом
Це був перший мій ретинол. Можливо й не правильно, але відразу почала з 6. Вводила поступово, ніякого дискомфорту не відчувала, шкіра добре реагувала. Засіб має досить густу консистенцію. Після тривалого використання помітила, що тон шкіри став кращий, пори звузились, незначна пігментація також освітлилася. Користувалася до квітня, на літо виключила з догляду. Але з жовтня знову користуватимуся цим вітаміном А🤍
Сироватка з ретинолом
Користуюсь цим ретиналем вже місяці 4, це мій перший косметичний ретиналь. Купувала щоб тримати акне під контролем. В цілому нарікань немає, шкіру не подразнює, приємно пахне, майже не сушить шкіру. Але ефекту супер равномірного тону, освітлення, як медік обіцяє - немає. Можливо через низьку концентрацію, і треба перейти на крістал ретиналь 3.
Сироватка з ретинолом
Сироватка має легку кремову текстуру карамельного кольору.При нанесенні на шкіру,відчувається зволоження,не жирить і не стягує шкіру.Відчувається сатиново матовий фініш,швидко впитується.Маю вікову тонку чутливу шкіру,і ця сироватка не викликав подразнення чи якихось інших побічних неприємних моментів.Навіть я б сказала,навпаки іноді прибирає подразнення.Можливо співпало.Через 10-15хв закриваю відновлюючим кремом і на ранок шкіра супер гладенька.А також,після нанесення сироватки,одразу помітно,що шкіра сяє, тон стає рівнішим,пори наче заблюрені. Результат мені сподобався☺️Після цієї сироватки планую взяти сироватку Medik 8 -0,06%.Думаю буде класний ефект)
Сироватка з ретинолом
Маю в стані ремісії. Використала баночку, один з улюблених, який був. Не масляний, легкої текстури, не бруднить подушку, гарно вбирається шкірою. Шкіра наповнена, працює з мілкими заломами, зменшилась жирність шкіри. Працює з незначними висипами.
Сироватка з ретинолом
Купила цю сироватку на чорну пʼятницю, хоча ціна мега приємна і обʼєм теж. Пакування привабливе, пластиковий флакон легкий і дозатор легко натискається. Сама сироватка - досить рідкої консистенції, лимонно-жовтого кольору, явного запаху не має. Оскільки я вже активний користувач ретинолу, то зразу розпочала з використання на кожен вечір. Рідка консистенція дозволяє економічно розподілити сироватку по обличчю, хватає одного натискання на все лице. Зразу після нанесення відчувається легке поколювання. Але в мене швидко проходить ( я володарка не чутливої, пігментованоі, вікової шкіри, не схильної до сухості). На ранок лице виглядає свіжим і шкіра наповнена. Щодо дії на зморшки поки що рано робити висновки. Почала використовувати ще в парі сироватку-бустер Celimax.
Сироватка з ретинолом
Використовувала цей ретинол минулої осені-зими. Маю комбінований тип обличчя без явних висипів, використовувала щоб прибрати зморшки на лобі. Дуже сподобався у використанні, вводила поступово і не відчула агресивної дії на обличчя, кілька днів відчувала легку стягутість обличчя але не критично. Поверх кремом ніколи не покривала. В результаті за 2 місяці вже бачила перші результати, за 3 місяці використання на лобі зморшки розгладидись, чим я була дуже задоволена. Навіть як піднімала брови, заломів посередині лоба не було, тільки один заломчик в області над бровами. Засіб дуже сподобався, але з потеплішанням перестала використовувати і все повернулося як було до використання засобу.
Сироватка з ретинолом
За рекомендацією консультантів придбала цей засіб для першого знайомства з ретинолом. Очікувала побічних ефектів, але все було добре. Засіб має дуже зручний дозатор і є досить економним.
Сироватка з ретинолом
Дуже сподобався цей засіб,має густу кремоподібну текстуру, зволожуює,мені ідеально підійшло для сухої шкіри.Мала проблему з пігментацією шкіри і за зиму змогла покращити стан шкіри,використовувала по схемі,але починала з Cu skin 0,5%
Сироватка з ретинолом
Сама сироватка легкої кремової зволожуючої текстури.При нанесенні на шкіру,відчувається,що шкіра одразу зволожена.Швидко впитується.Не залишає липкості.Обличчя стає світліше і тон рівніший.Має легкий травʼяний аромат,практично не відчутний.Маю вікову чутливу шкіру.Сироватку вводила поступово по сходинках.Не було ніяких подразнень і почервоніння.Плюс,що засіб знаходиться в баночці з помпою. Зручно наносити,а також менший контакт з повітрям.Результатом задоволена.На ранок обличчя мʼяке, гладеньке,а також помітила,що дрібні зморшки розгладилися.Досить хороша бюджетна сироватка.Варто спробувати❤️
Сироватка з ретинолом
Класний ретинол, по текстурі схожий на інстітутум. Комфортний, вводила його поступово, чутливості не викликав, хоча коли наносиш, відчувається що такий «серйозний актив»😅 Класно працює з висипаннями, закритими камедонами і з віковими змінами. Шкіра суттєво стає пружнішою, нластичнішою
Сироватка з ретинолом
Дуже крутий ретинол, з хорошим складом, дуже легко вводити в рутину, так як не при правильному використанні не викликає оетинолового дерматиту та подразнень. Рекомендую для вікової шкіри. Має молочкову консистенцію і швидко поглинається. Перший результат помітний вже після місяця використання: тог шкіри вирівнюється, стає більш пружна наче оновлена
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів