Незмивні засоби для волосся Dikson для жінок
Спрей для волосся
Вирішила залишити відгук про цей незмивний міст, бо він зробив вау ефект, волосся стало гладенесеньким, блискучим та розсипчастим, при цьому не обтяжене. Хоча після першого використання я поставилась до нього скептично. Лише після 3 використання я побачила супер результат. Можливо це повʼязано з тим, що перші рази підбирала потрібну кількість місту для нанесення. Пляшечка зручна для використання, є фіксатор, тому зручно брати у дорогу, немає хвилювання, що відкриється. Засіб економний у використанні, вистачить на довго. Рекомендую для дівчаток, які люблять супергладкість!!!
Крем для волосся
Маю густе, пористе, фарбоване в блонд волосся. Брала на пробу мініатюрку, і повернулася в магазин за повнорозміром!😍 засіб має не дуже густу текстуру, приємний аромат. Брала горошинку на своє волосся нижче лопаток. Кремчик чудово розплутав волосся, прибрав пухнастість, надав блиску, мʼякості та розсипчастості✨ Чудово працює як термозахист. Підійде як густому,так і тонкому волоссячку, головне правильно нанести засіб та не переобтяжити довжину(хоча з цим засобом дуже важко обтяжити) Даний засіб сподобався мені більше ніж незмивний крем від Curly Shyll! Щиро рекомендую!!!
Сироватки для волосся
Есенція має легку текстуру, не обтяжує тонке волосся, робить його м'яким, шовковистим і блискучим, швидко поглинається. Як на мене, то полегшує розчісування та знімає статичну електрику. Сподіваюсь, ще і надалі буде подобатись.
Крем для волосся
Це мій перший продукт даного бренду і він однозначно любов з першого використання! Має прозору, легеньку гелеву текстуру з ніжним не навʼязливим запахом троянди і зеленого чаю. Використовую як термозахист. Але крім основної своєї дії ще позитивно впливає на якість волосся, розгладжує його, підсилює природній блиск, робить його шовковистим та гладеньким. Так як на нього зараз вигідна ціна, то він однозначно вартий уваги🤍
Спрей для волосся
Спочатку не зрозуміла цей спрей, використовувала після шампуню Anillo, спрей наче перевантажував мені волосся і робив масним. Але коли почала використовувати шампунь Rated Green з Таману і маску цієї серії, волосся гладке , не пушиться, має блиск, не обтяжене. У мене тонке, ламке, фарбоване волосся.
Сироватки для волосся
Який аромат! Неможливо описати словами. А волосся сяє так, що, здається, видно з космосу)) Рекомендую всім! Завжди маю в косметичці. Зручно, що можна взяти з собою мініатюру засобу.
Олійки для волосся
Олійка топ! Волосся дуже мʼяке після, менше пухнаститься зверху і дуже приємно пахне В мене 30 мл, супер економно використовується, бо на один раз достатньо лише декілька крапельок. Але в мене каре, можливо на довге волосся треба буде трошки більше Рекомендую
Крем для волосся
Найпрекрасніший термозахист, який я мала. Маю довге світле волосся, яке стає неймовірно шовковистим, мʼякеньким і блискучим після використання цього засобу. Обожнюю!
Спрей для волосся
Цей спрей для мене став відкриттям. Його варто обирати тим, кому бракує зволоження і легкості, адже він взагалі не про розгладження. Моє волосся тонке, натуральне та довго, його легко перебільшити, а тут я наносила 15 натисків і мені було дуже добре з ним, не було навіть натяку на переобтяження (для розуміння текстури на світлині зображено 3 натиски). Відчувалось зволоження волосинки, легкість та відчуття розсипного волосся. 🥰 Аромат дуже класний, мені схожий до карамелі. Мені також сподобалось, що сам дозатор ніби робить текстуру пористою і повітряною, а при розтиранні в долонях засіб ніби тане та стає більш водяний 🤤 Брала мініатюру, щоб розуміти, чи підійде для мого волосся. Але це фантастичний продукт.
Сироватки для волосся
Гарна олійка. Це був мій перший засіб такого формату, тому спочатку волосся злипалось, але потім відкоригувала кількість нанесення і тепер все чудово. Волося розсипається і блищить.Консистенція рідненька, гарно розгладжує і не обтяжує волося.Аромат зберігається весь день.
Крем для волосся
Люблю цей засіб , але врахуйте , що він трішки обтяжує волосся , тому ідеально для не густого пористого волоска. Приємний запах та крута текстура 😍
Крем для волосся
Вже другий раз, як поновлюю цей термозахист саме у маленькому обʼємі, оскільки його дуже зручно брати всюди із собою, але вже подумую, щоб придбати великий обʼєм.По-перше, із цим засобом важко переборщити, тому волосся не виглядатиме «сальним» навіть якщо взяти дуже багато засобу, а по-друге, дійсно захищає від високих температур, волосся стало менше ламатись і загалом краще виглядає. Мій маст-хев після кожного миття голови. До речі, економний!
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів