Шкiра
[artnav] Кушон — це не просто назва засобу, а формат пакування — компактна губка-подушечка, наповнена тональним флюїдом, яка дозволяє швидко і легко досягти ідеального тону обличчя без ефекту маски...
Лосьйони для тіла
Обрала для себе даний лосьйон для роботи з проблемою сухості рук і водночас легкого висипання. Звичайні креми мені не підходять, адже вони викликають легенький закриті комедони і в цілому вони мені під забивають пори рук. 💔 Я використовую цей лосьйон в парі з гелем для душу з саліцилової кислотою через день - в той день коли тренування. Мені подобається аромат - дуже ніжний, нагадує кавун, свіжий та однаковий що в лосьйону, що в гелю. Засіб не викликає неприємних відчуттів та стягнення за рахунок саліцилової кислоти, мені подобається використовувати їх разом з гелем, адже тільки в такому випадку я бачу дійсно помітний ефект після продуктів. За 2 тижні роботи з цією зоною та використання в парі я помітила більш рівний тон, відсутність запальних елементів та щодо забитих пор навіть немає натяку. Дієвий та бюджетний продукт, на який варто звертати увагу тим, кого турбує така ж особливість, як висипання на руках.
Лосьйони для тіла
мій фаворит для тіла це - лосьйон Crumb. Маю 100500 їх кремів для рук, по всій хаті та всіх сумочках. Зволоження хороше (але дуже сухій шкірі не вистачить), О липкості і аромати..ммм, любов!наношу лосьйон в тому числі і як крем для рук - зручно використовувати за рахунок помпи❤️🔥
Лосьйони для тіла
Як до будь якого засобу з ретинолом потрібно відноситися серйозно. Вводити поступово, переконатися що немає ніякої небажаної реакції. При першому використання взяла завелику кількість лосьйону, то виникло почервоніння і свербіння. Але через декілька днів почала вводити по- трішки, то все було добре. Після тривалого використання помітила, що шкіра стала пружніша і еластичніша. Використовую 2-3 рази на тиждень. Лосьйон без запаху.
Лосьйони для тіла
В мене вже даний лосьйон неодноразово на повторі. В своїй ціновій категорії для мене ідеальний! Класно зволожує, відновлює, швидко вбирається шкірою, робить її бархастою та не залишає жирних слідів.
Лосьйони для тіла
Як же він пахне! Можна мазатись і не наносити парфум. Дуже гарно зволожує тіло, має приємну консистенцію та швидко поглинається! Просто любов 🤍
Лосьйони для тіла
Я б сказала,не лосьйон,а швидше легенький крем,бо текстура не рідка і не густа,щось середнє.Дуууже добре зволожує і наповнює шкіру.Коли нанести на шкіру,відчувається щільність самого засобу і водночас зволоження і живлення,а також шкіра гладенька і мʼяка,зволоженою -наживлена шкіра.А що саме важливо,дуже добре підійшов для атопічної шкіри дитини. Це для мене важливо!Аромат мені схожий до запаху ланоліну,але ледь відчутний.Мені дія цього засобу сподобалася🫶
Лосьйони для тіла
Має легку кремову текстуру,відчувається зволожуюча.Але при розтиранні в долонях і нанесенні на шкіру десь віддалено відчувається і легкий живильний ефект на шкіру.Аромат мені схожий до мильного розчину.Гарно зволожує і трохи живить шкіру.Як на мене,при регулярному використанні ефект помітний.Також добре підійшов до дитячої атопічної шкіри.На певних ділянках в дитині виражена сухість шкіри. І при регулярному нанесенні,ця сухість пройшла.Подобається пакування,стильно і лаконічно☺️
Лосьйони для тіла
Дуже сподобався цей лосьйон. Зазвичай, такі великі обʼєми мені набридають і хочеться купити щось нове, а з цим - все навпаки, хочеться на повтор. Приємна текстура і цікавий аромат. Кому подобаються парфуми Bois Imperial, думаю зацінять цей лосьйон, він в схожому напрямку має аромат
Лосьйони для тіла
Лосьйон гарно зволожує шкіру.Має приємну кремову текстуру,швидко впитується,але при цьому добре помʼякшує,зволожує і живить шкіру.не залишає жирності.Має досить приємний солодкуватий аромат, який тримається досить довгенько. Зручне пакування,що дає можливість дозувати кількість засобу.Мені сподобався цей лосьйон☺️
Лосьйони для тіла
Замовила лосьйон по рекомендаціям! сбодобався, зволоження дуже хороше, шкіра після нанесення ніжна, приємна на дотик. Текстура приємна, легка, Не має липкості на шкірі, вбирається добре.
Лосьйони для тіла
Я вже давно в пошуку найкращого засобу з серії «після засмаги». Раніше в мене був салатовий від v.sun, класний, але мав мінус, був настільки рідкий, що просто виливався, як його відривала. Як тільки в інстаграмі сістерс показали цей засіб, одразу захотіла його. Ціна в нього дуже доступна за 200 мл. Упакований в картонну коробку. Туба звичайна, але зручна. Дизайн дуже навіть естетичний, люблю таке. Отже, спочатку просто спробувала на руки та тіло після душу. Мене надзвичайно приємно вразив аромат, як для такого засобу. Він як легкі і дуже приємні та дорогі парфуми. Текстура не рідка та не дуже густа, щось середнє, білий колір засобу. Як наносите на шкіру, відчуття ніби він не вбереться добре. Але проходить буквально 1-2 хв., він вибирається повністю,але не залишає шкіру сухою, а робить її дуже такою бархатною. Другий раз користувалась вже після цілого дня в басейні. Я завжди користуюсь спф для тіла на такому відпочинку, відповідно опіків чи яскравихпочервонінь шкіри в мене не було. Але шкіра була така нагріта сонцем і зневоднена, і хотілось якогось охолодження та відновлення. Так от, цей крем дає легкий ефект охолодження, але він швидко проходить. Ділянки де було якесь зовсім легке почервоніння, на ранок взагалі зникло. Відповідно засіб дуже гарно зволожує шкіру, заспокоює. Також його плюс - він економний. Класно, що засіб за таку ціну має не пустий склад. Порадувало, що в складі є і сечовина, алантоїн, який гарно заспокоює. Нарешті я знайшла свого фаворита в цьому сегменті засобів для тіла, тому можу щиро його рекомендувати.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів