Лицо Geek and Gorgeous Венгрия
Тканевые маски
Маска дуууууже класна! зволожує, заспокоює шикарно. Робила після IPL процедур. Однозначно буду повторювати
Крем для лица
Це просто крем-знахідка. Маю сина-підлітка, який має дуже реактивну шкіру з ознаками куперозу. Взяла невеличкий обʼєм, хоча була більш, ніж просто впевнена, що підійде, так як використовувала тонер з цієї лінійки. І ось результат 3-4 днів. Обовʼязково візьму великий обʼєм цього крему!
Гидрофильные масла
Дівчата з магазину подарували мініатюру цього засобу! Це моя перша гідрофільна олія, раніше руки якось не тягнулись до таких продуктів. Сподобалась. Гарно змиває макіяж, чудово піниться. Єдине що, дуже характерний запах чи то цитрусових, чи то чогось такого. Але це субʼєктивно, комусь подобається, комусь нє
Пенки для умывания
Хороша базова пінка. Замовила собі мініатюру для тесту, мабуть куплю повний розмір. Шкіру не сушить, добре піниться. Виконує все, що треба від пінки)
Крем под глаза
Класний крем. Такий приємний металевий аплікатор у нього, наносити саме задоволення. Гарно зволожує. Користуюсь лише тиждень, поки рано бачити якийсь результат. Але поки все подобається
Средства SPF на химических фильтрах
Нежирна текстура,чудово підходить для комбі/жирної шкіри.Спочатку трохи є блиск,за хвилин 10 шкіра стає дуже ніжною ,заспокоєнною та зволоженною.
Гели для умывания
Вже моя четверта по рахунку баночка і точно не остання. Це просто скарб для жирної шкіри. Порівняно з іншими кислотними засобами для вмивання, цей абсолютно не сушить шкіру. Комфортний у використанні як у ранковому, так і у вечірньому догляді. Дуууже економний засіб, до речі. Ще має зручне пакування. Це не чарівна пігулка для лікування проблемної шкіри, але точно класний засіб для її підтримки Рекомендасйон ❤️
Крем для лица
Шикарний крем! В мене був пошкоджений шкірний барʼєр обличчя, цей крем допоміг за декілька днів відновити його. Після нього обличчя виглядає здоровим, доглянутим і сяючим 🤍
Блески для губ
Це щось неймовірне. Цей блиск дуже добре відновлює губи( на ніч наношу товщим шаром як маску, вдень використовую як блиск). Вони стають гладенькими та наповненими. На губах нема відчуття липкості. Окремо хочу відмітити силіконовий носик, особисто для мене він значно комфортніший
Другие сыворотки
Дуже крута сироватка! Майже в мене закінчилась. Підходить для чутливої шкіри, не пече, трохи зменшує почервоніння. Трохи підсушує, але в цілому це не проблема, бо після неї треба наносити крем.
Тени для век
Дуже гарні тіні, сяють неймовірно, особливо на сонечку) Приємна текстура, така ніби пудрова. Наносити і тушувати краще пальчиками.
CC кремы
Класний cc, взяла собі мініатюру і скоріше за всі з часом куплю повно розмірну версію. Легенький на шкірі, трохи рівняє тон. Для тих хто не любить плотні тональні креми, або на літо - топ! Але це не універсальний крем, тобто на якусь шкіру може не підлаштуватися, тому радже взяти спочатку міні версію і перевірити чи воно вам підійде) І звісно його краще наносити пальчиками
Бесплатная доставка от 2000 UAH
Безопасные способы оплаты
Только оригинальная косметика
Система бонусов и лояльности
Лучшие цены и топ товары
Рекомендации от косметологов