Бессульфатный шампунь CURLYSHYLL Чувствительная кожа головы
Шампунь для чувствительной кожи головы
Бессульфатный шампунь
Колись тестувала шампунь в мініатюрі і нарешті взяла собі повний формат. ❤️🔥 Сподобалось якісне, проте делікатне очищення, яке мені вдало підійшло на щоденне використання. Шампунь приємного карамельного кольору, рідкий, гарно піниться і потрібно зовсім трохи на миття, при цьому обовʼязково додаючи воду. 💦 Не стягує шкіру голови і щодо довжини - зовсім не пересушує її Аромат дуже приємний, на волоссі залишається протягом дня. Ідеальний варіант на щодень, особливо в теплу пору, коли легкий додатковий обʼєм взагалі не буде зайвий. 😍
Бессульфатный шампунь
У мене тонке, пряме волосся з жирним типом шкіри, також наявний себорейний дерматит, який часто загострюється (найбільше турбує свербіння і стягнення шкіри). Взяла спробувати цей шампунь так як у складі є піроктин оламін, який є одним з елементів при лікуванні себорейного дерматиту. Мию голову щодня. Волосся промиває нормально, полегшує відчуття свербежу, свіжість голови тримається протягом дня, нема того відчуття що в другій половині дня вже сопельки. Лупи у мене нема, тому не знаю чи допоможе даний продукт усунути її. Але з моїм запитом шампунь поки справляється. Я намилюю шампунь один раз, піниться добре, залишаю на 2-3 хв, після наношу маску авокадо цього ж бренду по довжині волосся і перед сушкою наношу термозахист.
Бессульфатный шампунь
Головний плюс даного шампуню,що він дуже економний,гарно піниться,промиває волосся не до скрипу,пасма в доволі гарному стані але як для зволожуючої лінійки,зволоження мені замало,повторювати не буду!
Бессульфатный шампунь
Маю нормальний тип шкіри голови, мию раз в три дні, але хотілося обʼєму додати і легкості, шампунь чудово впорався із запитом. Аромат дуже приємний, схожий на парфуми, текстура, колір, прекрасне піноутворення (звідси робимо висновок, що шампунь економний). Очищає інтенсивно, після використання відчувається свіжість, волосся біля коренів розсипається, але при тому довжину не пересушував. Шампунь для обʼєму дуже сподобався. Рекомендую!
Бессульфатный шампунь
Мій фаворит - не сушить довжину, чудово очищує, неймовірний аромат, 2 дні тримається свіжість волосся. Спробувала окрему лінію Neuma, призначену для обʼєму і ефект від цього мені імпонує значно більше!
Бессульфатный шампунь
Мию я голову раз у три дні. І разом із кондиціонером із цієї ж лінійки, консультант порадила мені і шампунь. Шампунь має приємний аромат, ніжний, травʼяний, рідка консистенція, але гарне піноутворення, промиває шкіру голови чудово, не до скрипу, особливо оцінять власниці тонкого волосся, не сплутує довжину після миття(що також важливо). На виході отримала чисту шкіру голови,блискуче і розсипчасте волосся. Щиро раджу спробувати цю лінійку!
Бесплатная доставка от 2000 UAH
Безопасные способы оплаты
Только оригинальная косметика
Система бонусов и лояльности
Лучшие цены и топ товары
Рекомендации от косметологов