Маска для обличчя JS DERMA Шкіра обличчя з пігментацією/постакне
Тканинні маски
Класна масочка, чудово освіжає. З приводу освітлення важко сказати, скоріше за все треба регулярність, щоб це оцінити. Після першого використання, шкіра зволожена і свіженька
Тканинні маски
Маска дуууууже класна! зволожує, заспокоює шикарно. Робила після IPL процедур. Однозначно буду повторювати
Тканинні маски
Люблю цю масочку! Прекрасно зволожує шкіру. Робила її після IPL терапії, щоб трохи заспокоїти шкіру, або якщо взимку шкіра дуже суха, то ця маска взагалі блаженство) Вона дуже просочена сироваткою і всередині упаковки сироватки налито, то я потім протираю нею обличчя і шию, і крем взагалі не потрібен! Рекомендую
Карбоксітерапія
Маю жирну шкіру з розацеа. З процедурою карбоксі вже знайома давно. Проте саме ця виявилася занадто активною для мене. Робила все по інструкції, але печіння шкіри не зменшувалося, а наростало. Великий відсоток кислот дуже відчувається. Третій же етап замість заспокоєння давав ще більше печіння. Напевне великий відсоток ніацинаміду та чайне дерево це спричинили. Тому шкіра залишалася червоною ще декілька годин. На ранок було наполіроване обличчя, тому через два тижні спробувала ще раз. Проте навіть коротша ексфоліація не дала меншого дискомфорту. Довелося перестати використовувати. Можливо, нечутливій шкірі підійде краще.
Тканинні маски
Маска дуже зручна у використанні, оскільки складається з двох частин, нижня класно фіксується за вуха, завдяки чому не сповзає. Маску витримую на обличчі не менше години. Після використання обличчя зволожене, доглянуте та сяє. Я взагалі не поціновувач масок, особливо гелевих, а ця мені сподобалась.
Альгінатні маски
Єдина маска яка мені сподобалася і від якої є ефект, обличчя гладеньке, наповнене, освітлене, мʼякеньке Тільки треба навчитися робити правильну консистенцію
Нічні маски
Якщо хочете рівну, висвітлену шкіру, розглажені пори, то вам сюда. Помітила ефект після другого використання, залишаю на всю ніч. Якщо чесно, то не очікувала прям такого результату. Щира рекомендація.
Тканинні маски
Хороша масочка, гарно зволожує. Зручно надягати на обличчя. Використовую 10 хвилин і шкіра, наче знову дихає. Після маски дуже приємна на дотик і мягка.
Змивні маски
Використовую цю очищувальну маску десь 1,5 міс, спочатку не зовсім😎 дочитала умови використання і нанесла (попередньо спінила) як маску десь на 2 хв. і вона почала добряче підпікати, обличчя почервоніло. Але потім розібралась і використовую як очищувальний засіб, вона дуууже гарно піниться, потрібно зовсім маленьку горошинку, пінка дуже мягка і приємна, очищає шкіру обличчя дійсно до скрипу. Вмиваюсь/очищаю не більше 30с, бо моя чутлива шкіра однозначно почервоніє. Використовую після очищення крем цієї ж серії (Вітамінний тонізуючий бар’єрний крем DEAR, KLAIRS Vitamin Toning Barrier), гарне поєднання виходить.🙌
Тканинні маски
Я обожнюю тканинні маски, роблю двічі в тиждень, тому пробувала вже багато різних, найбільше мені подобаються маски саме з молочковою есенцією,вони найкраще зволожують, саме цю спробувала вперше і одразу в саме♥️,однозначно мій фаворит тепер серед улюблених,зручне лекало,добре прилягає,і така приємна і ніжна тканина, одразу обволікає і зволржує обличчя,для підтримки бар'єру те що треба👍
Тканинні маски
Використовувала маску в період, коли хотілося більше зволоження та додаткового догляду для шкіри. ❤️🔥 Мені сподобалося зручне лекало, яке гарно прилягало до шкіри обличчя, не падало вниз і в цілому трималася досить щільно. Також варто зазначити, що есенції в даній масці дуже багато, і я впродовж поглинання додавала її на маску. Після неї дуже красивий ефект обличчя: ніби підсвічене, наповнене та пружне обличчя. Поверх я лише через хвилин 20 закрила кремом і на цьому завершила вечірній догляд. Для мене вона працювала бездоганно і я б обрала цю маску для живлення на період морозів, можливо після чану чи пілінгу або для гарного відновлення обличчя.
Змивні маски
Цей засіб класно очищає шкіру(як то кажуть:до скрипу),обличчя одразу стає свіжішим,світлішим,гладеньке,пори звужені,рівний тон.Засіб добре піниться,навіть,якщо взяти трохи засобу.Досить густий,при нанесенні утворюється густа пінка,і коли поступово додавати води і змивати,пінка робиться мʼякшою і більше піниться.Без ароматизаторів,але має ледь легенький аромат цитрусово солодкуватий,майже не відчутний.Для вікової і підліткової шкіри цей засіб підійшов чудово.Моя дитина підліток також користується цією пінкою маскою і ця пінка також чудово очищає і згладжує нерівності закритих камедонів і очищає пори.Досить великий обʼєм ,як на мене.Ще й за таку вартість) Варто спробувати🫶
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів