Крем для обличчя OMI Суха шкіра обличчя
Крем для обличчя
Крем добре працює на зволоження шкіри. Використовую його в основному у вечірньому догляді після активів або пілінгів. Шкіра після нього зволожена!При використанні в денному догляді на нього ідеально лягають сонцезахисти, тональні. Має легку гелеву консистенцію з ледь відчутним приємним запахом. Єдиним мінусом даного крему є його не низька ціна🙂
Крем для обличчя
Супер ніжна шовковиста легка кремова текстура.На шкірі комфортна по відчуттях.Швидко вбирається,залишає легке сяяння,розгладжена шкіра і наче натягнута.Сироватка має досить активні компоненти,бо при нанесенні на шкіру відчувається легке поколювання,але це миттєві відчуття і одразу проходить.Для вікової тонкої чутливої шкіри підійшла чудово✨Немає ніяких подразнень,хоча одразу почала використовувати щодня,але перед цим закінчила користуватися ретинолом Medik8-3. Одним словом дуууже задоволена результатом🥰Також великий плюс в тому,що баночка зручна у використанні. Ніякого контакту з повітрям💫Варто спробувати🫶Вистачило на 3 місяці при використанні кожного вечора.
Крем для обличчя
Це просто крем-знахідка. Маю сина-підлітка, який має дуже реактивну шкіру з ознаками куперозу. Взяла невеличкий обʼєм, хоча була більш, ніж просто впевнена, що підійде, так як використовувала тонер з цієї лінійки. І ось результат 3-4 днів. Обовʼязково візьму великий обʼєм цього крему!
Крем для обличчя
Шикарний крем! В мене був пошкоджений шкірний барʼєр обличчя, цей крем допоміг за декілька днів відновити його. Після нього обличчя виглядає здоровим, доглянутим і сяючим 🤍
Крем для обличчя
Рятувалась цим кремом всю зиму! Кожну ніч закривала ним ретинол Це дуже гарний зволожуючий крем для сухої шкіри Він хоч і жирненький, але поглинається просто в нуль! І шкіра одразу так приємно огортається, ніби після масочки Короче це мій топ, на осіньо-зимовий період. В кого суха шкіра - від душі раджу спробувати!
Крем для обличчя
Кремчик класний. Користуюсь ним вже 3й місяць і банка ще не закінчилась, класно коли обʼєм 100 мл. Він дуже легенький, на літо топ. Я думала що для моєї сухої шкіри буде замало зволоження, але ні, все прекрасно Юзаю його і зранку, і увечері закриваю ним ретинол
Крем для обличчя
Дуже гарний SPF. Легка текстура, швидко вбирається. Мені трохи чомусь пахе мʼятою, але все ок - не холодить) Склад гарний, не тільки захист, а й доглядає за шкірою, в мене схилена до сухості
Крем для обличчя
Дуже гарний крем для підтримки шкіри. Моя шкіра жирна з розацеа. Використовую у вечірній рутині для закриття кислот. Перші пару використань трохи підпікав (можливо через віддушку), але після — все ідеально. Не викликав нових запалень чи комедонів, не загострив розацеа. Тому я ним повністю задоволена. Текстура класична кремова, легка, добре розподіляється, ледь відчутний аромат, який не залишається на шкірі. Швидко поглинається, не відчувається, не лягає маскою.
Крем для обличчя
Користуюсь близько місяця. Шкіра в мене комбінована, з висипаннями в зоні підборіддя та жирною Т-зоною. Крем має гелеву текстуру, зволожує добре. Щодо ефекту заспокоєння поки нічого не можу сказати, хоча саме заради нього крем і брала. Але якщо ефект і є, то на даний момент не дуже помітний. В цілому продукт задовільнив, але зірку знімаю за липку текстуру, яка тримається довгий час після нанесення (навіть при мінімальній кількості засобу) та поки непомітного ефекту заспокоєння шкіри.
Крем для обличчя
Шикарний крем. Дуже добре зволожує, текстура плотненька, в мене комбінована шкіра, пори не забиває. Гарно заспокоює.
Крем для обличчя
Крем-фаворит .Мала його на повторі кілька разів. Легкий але ДОСТОТНЬО ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ .Текстура не гель-крем, а саме легенький вершковий крем .для схильної до жирності шкіри просто знахідка,щей за адекватний прайс.
Крем для обличчя
Його насичена, але легка текстура швидко поглинається та не залишає жирного блиску. Він забезпечує інтенсивне зволоження, заспокоює подразнення та помітно зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри. При регулярному використанні шкіра стає більш пружною, гладенькою та еластичною, а відчуття стягнутості зникає. Крем підходить як для денного, так і для нічного використання, навіть під макіяж. Це ідеальний вибір для сухої, реактивної шкіри та шкіри після процедур. Дуже рекомендую!
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів