Обличчя Sachi Skin Шкіра обличчя з куперозом
Кремовий засіб для очищення шкіри обличчя
Відновлююча сироватка для шкіри
Сироватка з ретинолом
Як для продвинутого користувача ретинолу скажу, що це найкращий ретинол. Комфортний, добре лягає, дієвий. Щодних подразнень, можу навіть кремом не закривати, оскільки він доволі плотний. Після осені моя шкіра знову до нього «звикала», але після адаптації користуюся кожний вечір. Вже друга пляшечка. Такої сяючої, «дзеркальної» шкіри не було в мене давно, тож засіб можу радити жирній шкірі з висипаннями та комедонами.
Гідрофільні олії
До цього користувалася іншими гідрофільними оліями та міцелярними лосьйонами, але саме ця олійка принесла найкраще очищення для моєї чутливої шкіри. Вона гарно емульгується, змивається не залишаючи жирної плівки. Рекомендую)
Крем для обличчя
Крем добре працює на зволоження шкіри. Використовую його в основному у вечірньому догляді після активів або пілінгів. Шкіра після нього зволожена!При використанні в денному догляді на нього ідеально лягають сонцезахисти, тональні. Має легку гелеву консистенцію з ледь відчутним приємним запахом. Єдиним мінусом даного крему є його не низька ціна🙂
Тканинні маски
Класна масочка, чудово освіжає. З приводу освітлення важко сказати, скоріше за все треба регулярність, щоб це оцінити. Після першого використання, шкіра зволожена і свіженька
Тонери та тоніки для обличчя
Був тестер цього тонера. Із плюсів - шкіра одразу після нього була супер гладенька. Але тонер доволі сильний, аж 6% гликолевої кислоти, комусь може викликати подразнення. В мене трохи обличчя підпікало, через хвилину пройшло. Але швидше за все цей тонер краще для жирної шкіри, в мене комбінована схильна до сухості
Кушони для обличчя
Вітаю, сестрички! Дякую, за чудову рекомендацію, завжди чомусь проходила повз кушонів, так як не була певна в їх можливості гарного нанесення. Сьогодні отримала, спробувала і втішилась Лице без маски, здоровий блиск, гарне перекриття! Вау! Неодмінно візьму ще один! Дякую🌸
Засоби з SPF на хімічних фільтрах
крем має легку текстуру,зеленуватого кольору, легкий аромат мʼяти,легко лягає на шкіру.Не має липкості і жирності після нанесення,що для мене надважливо! Одразу зʼявляється сяяння,але вже за кілька хвилин крем влягається і я б сказала зʼявляється матовий фініш з легким сяючим піддоном.Але таке враження,що шкіра наче світиться зсередини.Брала цей сонцезахист дитині підлітку для шкіри схильної до сухості з незначними закритими камедонами, крем підійшов чудово!Немає ніякого дискомфорту по відчуттях після нанесення.Також спробувала сама цей крем,одразу відчувається легке поколювання,наче попікує десь до 5-7хв,а потім по відчуттях комфортно,а так загалом для вікової чутливої шкіри також підходить🌸Це вже по відчуттях.
Засоби 2 в 1
Гель чудово очищає.Шкіра супер гладенька,наче оновилася,пори звужені,свіжий тон обличчя,легке сяяння шкіри.немає відчуття стягнення. Незважаючи на молочну кислоту в складі,очищає делікатно.Для моєї вікової чутливої шкіри підійшов добре.Не викликав ніяких подразнень. Сам гель по відчуттях має легку ніжну гелеву текстуру,практично не піниться, аромат досить насичений,схожий до цікавого травʼяного аромату(мабуть це і є аромат шафрану).Мені цей засіб сподобався🫶
Засоби 2 в 1
Шкіра після цього засобу супер гладенька,мʼяка,наче наповнена,як після крему і відчувається пружність шкіри. Також гарно зволожує і відчуття наче кремовий фініш.Просто wow😍 Після немає відчуття стягнення,що для мене це важливо,бо маю вікову чутливу тонку шкіру.А також гарно вирівнює тон. Сам засіб має кремову текстуру, практично не піниться(при розтиранні з водою дає зовсім трохи молочкову текстуру).Аромат специфічний,наче якісь трави,як на мене. Мені результат подобається😊
BB креми
Гарно затоновує почервоніння без ефекту маски.Має приємний аромат,сам крем дає відчуття зволоження і лягає гарним тоном.
Зволожуючі та заспокійливі серуми
Сироватка має водичкову текстуру темно-синього кольору,не липка,аромат схожий до запаху мазуту(легкий запах),але швидко зникає.Хоча сироватка має воличкову текстуру при цьому дає легке зволоження і обличчя стає наче натягнуте,підсвічене зсередини і наче після масажу(легко розпашіле).Для вікової чутливої шкіри добре підійшла✨
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів