Tangle Teezer чи Janeke Superbrush?

Таксс, дівчата,  завдання перед нами непросте! Два «Ролекса» в світі щіток, брашів і гребенів зійшлись на рингу. Ну що, хто виграє двобій?

Раунд 1: Історія виникнення - дві протилежності !
     Janeke - аристократична історія бренду, якому вже 190 років! Німецька технологія виробництва, яка застосована в італійській вишуканості. Бренд виготовляє аксесуари та щітки для князівської сім’ї Монако. (На фоні чуєте якусь із симфоній Моцарта?)
     Tangle Teezer (до речі, спочатку мало бути «tangle teaser»  , що означає "заплутана головоломка", але для легкості вимови трішки змінили) - це молодіжна реальна історія! Історія успіху одного перукаря, який мав велику мрію - створити щітку, яка буде ідеальною, яка допоможе розплутати навіть найзаплутаніше волосся (звідси і назва бренду).  Він пішов на шоу в Великобританії на зразок «Акули Бізнесу»,  але ніхто не підтримав його винахід! Та, як бачите, це його не зупинило...(на фоні грає Linkin Park).

Раунд 2: Матеріал
     Janeke - карбонове волокно! Антистатичний матеріал !
     Tangle Teezer - зроблена з антистатичного, міцного, зносостійкого пластику.

Раунд 3: Унікальність 
     Tangle Teezer - запатентована 2-рівнева побудова зубців , де довші зубці допомагають розплутувати та здійснюють мікромасаж шкіри голови, а коротші зубці - згладжують кутикулу та рівномірно розподіляють шкірний себум , що покращує захисну опірність.
     Janeke - запатентована форма отворів на «подушці» щітки, яка виконана у формі бджолиних сот, це допомагає при сушці волосся феном, тепло рівномірно розподіляється та щітка не перенагрівається . Заокруглені зубці , які здійснюють макро-масаж шкіри голови.

Раунд 4: Стилістика виконання 
     Janeke - легка, зручна .
     Tangle Teezer - широкий вибір різноманітних форм , легкість та зручність також присутні . 

Раунд 5: Для кого?
     Tangle Teezer - ідеальний варіант для розчісування мокрого воллсся! Зручно розподіляти маски по мокрому волоссі. Є форма, яка зручна для сумочок (compact) АЛЕ лише один вид (easy and dry) можна для сушки волосся феном, і ця щітка з’явилась нещодавно! В решті щіток деформуються зубці підчас сушки!
     Janeke - ідеальна для сушки волосся! Але вона не полірує волосся під час сушки, кому це важливо. Це зручна та швидка сушка вашого волсся! З нею кисть не втомлюється. Зазвичай на неї сушать, а вкінці дотягують за допомогою брашу.

Хто переміг? ...Дружба! Обрати між цими красенями складно. Хоча навіщо обирати? І Janeke і Tangle Teezer ідеально впишуться у вашій ванній!

Sisters